•  +48 500 144 104
  •        biuro@everun-polska.pl

Ładowarki Teleskopowe

Ładowarka teleskopowa EVERUN – solidna konstrukcja i efektywna praca

Ładowarki teleskopowe to maszyny chętnie wykorzystywane w budownictwie, rolnictwie oraz przemyśle. Służą m.in. do rozładunku towarów i ich przemieszczania czy prowadzenia prac na wysokościach. Oferujemy chińskie ładowarki teleskopowe marki EVERUN, które są bardzo dobrze przystosowane do pracy w trudnych warunkach.

Dwa systemy i różne zastosowanie – zależnie od potrzeb i sytuacji

Ładowarki teleskopowe, które są dostępne w naszej ofercie, wykorzystują dwa różne systemy. Część maszyn jest wyposażona w przegubowy system skrętu, a pozostałe w sztywną konstrukcję sterowaną tylnymi kołami. To daje możliwość doboru ładowarki, która spełnia wszystkie oczekiwania i jest dobrze dostosowana do rodzaju wykonywanej pracy.

 Ładowarka teleskopowa z przegubowym systemem skrętu gwarantuje widoczność przy podnoszeniu, jak i załadunku towarów. Wynika to z centralnego umieszczenia teleskopu, którym steruje się przy pomocy joysticka znajdującego się w kabinie operatora. Dodatkową zaletą przegubowej konstrukcji jest możliwość precyzyjnego ustawienia maszyny przy załadunku i rozładunku.

 Z kolei ładowarka budowlana ze sztywną konstrukcją i skrętnymi kołami tylnymi bardzo dobrze sprawdza się na nierównym terenie. Ruchoma tylna oś ma przechył do 30 stopni, a zastosowany system skrętu daje możliwość łatwego poruszania się w małych pomieszczeniach i precyzyjnego sterowania podczas rozładunku towarów.

ładowarka teleskopowa everun

Ładowarka Teleskopowa ERT1500

Parametry Techniczne:

Silnik (moc) –  34 KM
Masa załadunku – 1400 KG
Max. udźwig – 1600 KG
Wys. podnoszenia – 4000 MM
Waga maszyny – 2700 KG

ładowarki teleskopowe everun

Ładowarka Teleskopowa ER1500

Parametry Techniczne:

Silnik (moc) – 50 KM
Masa załadunku – 1500 KG
Max. udźwig – 1800 KG
Wys. podnoszenia – 4250 MM
Waga maszyny – 3400 KG

Ładowarka teleskopowa Everun

Ładowarka Teleskopowa ER2500

Parametry Techniczne:

Silnik (moc) – 79 KM
Masa załadunku – 2500 KG
Max. udźwig – 2700 KG
Wys. podnoszenia – 4500 MM
Waga maszyny – 3800 KG

Wydajna praca w każdych warunkach

Oferujemy tanie ładowarki teleskopowe, które zapewniają wydajną i efektywną pracę. Dzięki systemowi samopoziomowania obsługa wysięgnika jest bardziej precyzyjna, a automatyczna skrzynia biegów i mechaniczny napęd na 4 koła ułatwiają prowadzenie ładowarek. Dostępne maszyny różnią się mocą silnika:

  • model ERT1500 – moc 24,6 KM;
  • model ER1500 – moc 50 KM;
  • model ER2500 – moc 79 KM.

Każda z ładowarek ma też inną maksymalną masę załadunku, kolejno: 1400 kg, 1500 kg i 2500 kg. To daje możliwość doboru maszyny w pełni dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

DOFINANSOWANIE I WSPARCIE Z FUNDUSZY UE

dofinansowanie ładowarki kołowe i teleskopowe

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących aktualnych projektów wyślij formularz lub zadzwoń.

maszyny everun

Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa


[recaptcha]

Ładowarki teleskopowe Everun – nie tylko dla rolników

Ładowarki marki Everun to maszyny odpowiednie zarówno dla rolników, jak i firm budowlanych oraz przemysłowych. Dają one możliwość wykorzystania do pracy dodatkowego osprzętu, w tym: wideł do palet, pługu do ziemi czy śniegu, chwytaka do bel oraz zamiatarki ze zbiornikiem. Montaż potrzebnych narzędzi nie jest trudny, a ich zastosowanie nie wpływa na ograniczenie widoczności operatora. Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort pracy, a ponadto odpowiadają obowiązującym na rynku europejskim standardom. Przed sprzedażą maszyny są poddawane testom, a ponadto są objęte gwarancją.