•  +48 500 144 104
  •        biuro@everun-polska.pl

Części do ładowarek Chińskich

Części do Chińskich ładowarek kołowych i teleskopowych

Części do ładowarek Everun, Manitou itp

Chiny będąc największą potęgą gospodarczą świata, swoim zasięgiem obejmują również i Polskę- chińskie ładowarki od lat cieszą się dużym powodzeniem wśród polskich przedsiębiorców i inwestorów, którzy cenią ich wysoką jakość, niezwykłą funkcjonalność oraz przystępną cenę. Problemem nie jest również dostępność części zamiennych.

Maszyny te odznaczają się solidnością i wytrzymałością, jednak przy ciągłej pracy w trudnych warunkach, podobnie jak inny sprzęt budowlany, narażone są na różnorakie awarie. Wiemy, że przedsiębiorcy z wiadomych powodów, nie mogą pozwolić sobie na dłuższy przestój maszyn w pracy. Zamawianie i transport komponentów na własną rękę z Chin może nie byłoby niemożliwe, ale z pewnością długoterminowe i uciążliwe. Dlatego z pomocą pojawiamy się my!

Sklep internetowy z częściami do maszyn Chińskich

Zajmujemy się sprzedażą części do ładowarek kołowych i teleskopowych najpopularniejszych marek, takich jak: APS, KMM, SCHMIDT, GUNSTIG, Everun, Kingway, Taian, Ctm, Wolf, Cronimo, Manitech, Hercules, Herakles, Donfeg, Hytec, Lovol, Foton, Szm, Hzm. Dzięki nim naprawić można praktycznie wszystko- począwszy od silnika, poprzez sprzęgło i zawieszenie, aż po układ hamulcowy. Posiadamy również filtry, opony, części napędowe, ramiona i wiele innych części zamiennych. Ich dostępność pozwoli na szybką naprawę usterki a przystępne ceny nie uszczuplą przesadnie portfela.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy gotowi na nawiązanie trwałej współpracy i dystrybucję części dla firm posiadających chińskie ładowarki kołowe i teleskopowe oraz do obsługi jednostkowych użytkowników.

DOFINANSOWANIE I WSPARCIE Z FUNDUSZY UE

dofinansowania ładowarki kołowe 2020
maszyny everun

    Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa    [recaptcha]